Dovolená na Šumavě se vydařila

05.03.2013 23:34

Jsme zpátky ze Šumavy, ikdyž se nám vůbec domů nechtělo. :-)

Aktivní prodloužený víkend na Šumavě v Českých Žlebech se velice vydařil.

Dopoledne patřila cvičení, s dětmi jsme se věnovali výtvarnému umění, zatímco rodiče ocenili, že mají chvilku jen a jen pro sebe (ideální čas pro běžkování, koupání v bazénu či procházku krásnou přírodou). 

Naše obavy z toho, že nebude moc sněhu se naštěstí nenaplnily. Německé středisko v Mitterdorfu je pouhých 18 km od hotelu a všichni jsme se shodli na tom, že lepší místo i počasí jsme si nemohli vybrat. Bylo nádherně, sluníčko svítilo a kdo zrovna nelyžoval, ten se mohl opalovat nebo si pochutnávat v místní restauraci třeba na vynikající gulášovce, ve které mimochodem bylo tolik masa, že v ní stála lžíce. :-)

Večer patřil nočnímu lyžování a opět cvičení. Vždyť po lyžování bylo třeba protáhnout svaly, aby tělo druhý den nebolelo.

Sobotní večer jsme podnikli dobrodružnou výpravu za pokladem. Na cestu jsme dětem rozsvítily lampióny a mohlo se vyrazit. Byla černo-černá tma. Cestu po obou stranách lemovaly svíčky zapuštěné ve sněhu, které nás nakonec dovedly až k pokladu. :-)

Během pobytu jsme nezapomněli ani na saunu, bazén, výřivku a někteří z nás si dokonce stihli dopřát výbornou, uvolňující, energetickou masáž.

Výborného jídla a pití, dobré nálady, radosti a dětských úsměvů bylo spoustu. Jen spánku si prý příště dopřejeme více... :-)

Už nyní se moc těší na další pobyt s vámi

tým rodinného centra

 

PS: fotografie najdete ve fotogalerii